Relais Corte Paradiso ***, Itálie - Peschiera del Garda (2023)

  • Termíny a ceny
  • Popis hotelu
  • Počasí
  • Recenze

complete

["offers","descriptions","reviews","weather"]

Termíny a ceny

Je nám líto, ale vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný zájezd / ubytování.

Upravte si kritéria vaší dovolené a zkuste vyhledat znovu.
Doporučujeme změnit některý z těchto parametrů:

  1. odletové letiště (v případě letecké dopravy)
  2. termín odletu/příletu/odjezdu/příjezdu
  3. délku pobytu
  4. typ stravování
  5. cenu za osobu

Popis hotelu

Obecný popis hotelu (Níže naleznete další popisy od různých CK)

Neoficiální, právně nezávazný popis hotelu má pouze informativní charakter. Obecný popis/y hotelu - slouží jako doplňující, informativní popis/y hotelu/služeb. Najdete zde vybrané varianty popisů hotelu a služeb od různých pořadatelských cestovních kanceláří, které zájezdy/ubytování do tohoto hotelu pořádají, abyste si o hotelu mohli udělat co nejširší představu. Jsou neoficiální, právně nezávazné. Popis hotelu i služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit právě z důvodu, že různé cestovní kanceláře mohou v daném hotelu poskytovat jiný rozsah služeb (např. polopenze X all inclusive). Rozsah služeb jednotlivých cestovních kanceláří se může lišit také v závislosti na termínu (např. sezóna X mimosezóna).

Vybavení

Hotel má 15 pokojů. Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí. Je zde knihovna, vícejazyčný personál, transfer-servis, konferenční místnost a samoobslužná prádelna. Přes WiFi (zdarma) se mohou hosté ve společných prostorách připojit k internetu. Na rezervační přepážce vám rádi pomůžeme s výběrem a rezervací výletů Objekt má celou řadu zařízení pro handicapované. V areálu je hezká zahrada a hřiště. Hosté mohou zaparkovat v garáži nebo na parkovišti (zdarma). Hosté mohou využít zdarma shuttleservis.

Vybavení pokoje

V pokojích je klimatizace, ústřední topení a koupelna. V pokojích je rozkládací pohovka. Je možné rezervovat oddělené ložnice. Za poplatek je možné objednat přistýlku nebo dětskou postýlku. Také je zde sejf a minibar. Hosté, kteří se chtějí stravovat sami, zde najdou kuchyňský kout s ledničkou, vařičem, mikrovlnnou troubou a varnou konvicí/kávovarem. Na pokoji je připojení k internetu, telefon, televize a WiFi (zdarma). Je možné rezervovat bezbariérové pokoje. Koupelny mají sprchový kout a bidet. Je zde vysoušeč vlasů. V koupelnách najdou hosté kosmetické potřeby.

Sport/zábava

V horkých dnech se mohou hosté zchladit a zaplavat si v krytém nebo venkovním bazénu. Odpočívat lze na lehátkách se slunečníky. U bazénu je vířivá vana, ve které se lze příjemně uvolnit a osvěžit. V objektu je možné se věnovat mnoha sportovním aktivitám. Je zde na výběr například tenis, basketbal, golf a golfové putting green. Hosté mají na výběr z mnoha sportovních aktivit, například stolní tenis. Za poplatek je fitness studio. V hotelu je wellnes zóna, ve které je možné využít spa, saunu a hammam. Copyright GIATA 2004 - 2022. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Platba

Je možné zaplatit platebními kartami Visa a MasterCard.

Powered by Giata Gmbh

Zobrazit obecné popisy hotelu od různých pořadatelských cestovních kanceláří

Neoficiální, právně nezávazný popis hotelu má pouze informativní charakter. Obecný popis/y hotelu - slouží jako doplňující, informativní popis/y hotelu/služeb. Najdete zde vybrané varianty popisů hotelu a služeb od různých pořadatelských cestovních kanceláří, které zájezdy do tohoto hotelu pořádají, abyste si o hotelu mohli udělat co nejširší představu. Jsou neoficiální, právně nezávazné. Popis hotelu i služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit právě z důvodu, že různé cestovní kanceláře mohou v daném hotelu poskytovat jiný rozsah služeb (např. polopenze X all inclusive). Rozsah služeb jednotlivých cestovních kanceláří se může lišit také v závislosti na termínu zájezdu (např. sezóna X mimosezóna).

Relais Corte Paradiso ***, Itálie - Peschiera del Garda (4)

TUI Deutschland GmbH (DE)

Německá CK

Zobrazit popis Zavřít popis

Relais Corte Paradiso ***, Itálie - Peschiera del Garda (5)

DERTOUR GmbH & Co. KG (DE)

Německá CK

Zobrazit popis Zavřít popis

Recenze

Hodnocení Dovolená.cz

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz. Navštívili jste tento hotel a chcete se podělit o Vaše dojmy? Buďte první kdo hotel ohodnotí!

Přidat recenzi

Počasí


Počasí v Itálii

Počasí v létě je v Itálii suché a horké. Počasí se však v jednotlivých částech Itálie liší. Na severu, v blízkosti Alp a pádské nížiny je klima horské a průměrné letní teploty se pohybují kolem 24 °C. V letních měsících jsou tak italské Aply a italská alpská jezera oblíbeným cílem pro mnoho turistů, kteří hledají spojení aktivní dovolené s odpočinkem u vody. Střední část Itálie má charakter mírného středomořského podnebí a na jihu se pak setkáváme se subtropickým středomořským podnebím a průměrné teploty v létě zde rostou až na 38 °C. Extrémních teplot se můžeme dočkat na Sicílii, teploty kolem 40 °C nejsou výjimkou. Hlavní letní sezóna je zde od května do října. Jaro a podzim jsou vhodnější pro poznávání kulturních a památek a přírodních krás.

Zima v Itálii není cílem pro dovolenou jen v letních měsících. Aply, které leží na severu země nabízí lyžařům širokou nabídku kvalitních lyžařských středisek a jsou oblíbenou destinaci také na zimní lyžařskou dovolenou, Na severu země jsou zimy velmi mrazivé s vydatnými sněhovými srážkami. Zimní lyžařská sezóna zde začíná již v listopadu a končí až koncem dubna. Zatímco na severu země v Alpách jsou zimy tuhé s vydatnými srážkami, ve střední Itálii bývá zima mírná a teploty se pohybují kolem 4 °C a na jihu, zejména na Sicílii se setkáváme s typicky středomořskou zimou s teplotami kolem 10 – 12 °C.

Více informací o počasí v destinaci Itálie

Sledujte nás na

Relais Corte Paradiso ***, Itálie - Peschiera del Garda (6) Relais Corte Paradiso ***, Itálie - Peschiera del Garda (7) Relais Corte Paradiso ***, Itálie - Peschiera del Garda (8)

(Video) Parc Eden Peschiera del Garda

Videos

1. Casalmenini Corte Patrizia
(Patrizia Desto)
2. Residence Relais du Lac - Desenzano del Garda - Lago di Garda Lake Gardasee
(gardatube)
3. Peschiera del Garda
(amtbxt)
4. residence madonnina
(bonnyclub)
5. peschiera eden stan, sander, maaike, jelle, lorenzo.
(leoboon1)
6. droga z Malcesine do Peschiera
(Karl Jonas)
Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Geoffrey Lueilwitz

Last Updated: 12/18/2022

Views: 5935

Rating: 5 / 5 (80 voted)

Reviews: 95% of readers found this page helpful

Author information

Name: Geoffrey Lueilwitz

Birthday: 1997-03-23

Address: 74183 Thomas Course, Port Micheal, OK 55446-1529

Phone: +13408645881558

Job: Global Representative

Hobby: Sailing, Vehicle restoration, Rowing, Ghost hunting, Scrapbooking, Rugby, Board sports

Introduction: My name is Geoffrey Lueilwitz, I am a zealous, encouraging, sparkling, enchanting, graceful, faithful, nice person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.