Al Fiore ***, Itálie - Peschiera del Garda (2023)

  • Termíny a ceny
  • Popis hotelu
  • Počasí
  • Recenze

complete

["offers","descriptions","reviews","weather"]

Termíny a ceny

Je nám líto, ale vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný zájezd / ubytování.

Upravte si kritéria vaší dovolené a zkuste vyhledat znovu.
Doporučujeme změnit některý z těchto parametrů:

  1. odletové letiště (v případě letecké dopravy)
  2. termín odletu/příletu/odjezdu/příjezdu
  3. délku pobytu
  4. typ stravování
  5. cenu za osobu

Popis hotelu

Obecný popis hotelu (Níže naleznete další popisy od různých CK)

Neoficiální, právně nezávazný popis hotelu má pouze informativní charakter. Obecný popis/y hotelu - slouží jako doplňující, informativní popis/y hotelu/služeb. Najdete zde vybrané varianty popisů hotelu a služeb od různých pořadatelských cestovních kanceláří, které zájezdy/ubytování do tohoto hotelu pořádají, abyste si o hotelu mohli udělat co nejširší představu. Jsou neoficiální, právně nezávazné. Popis hotelu i služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit právě z důvodu, že různé cestovní kanceláře mohou v daném hotelu poskytovat jiný rozsah služeb (např. polopenze X all inclusive). Rozsah služeb jednotlivých cestovních kanceláří se může lišit také v závislosti na termínu (např. sezóna X mimosezóna).

Vybavení

Hotel pochází z roku 1994. Objekt nabízí hostům celkem 33 pokojů. Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí. Je zde výtah, kterým lze vyjet do většiny poschodí. Je zde úschovna zavazadel a hotelový sejf. Přes WiFi (zdarma) se mohou hosté ve společných prostorách připojit k internetu. Na rezervační přepážce vám rádi pomůžeme s výběrem a rezervací výletů Nachází se zde restaurace, jídelna, kavárna a bar. V areálu je hezká zahrada a hřiště. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat bez poplatku na parkovišti. Objekt nabízí transfer-servis a pokojovou službu. Aktivní hosté, kteří se chtějí projet po okolí na kole, si mohou půjčit kolo. V konferenčním sálu lze pořádat konference, přednášky a jednání.

Vybavení pokoje

V pokojích je klimatizace a koupelna. Většina pokojů má balkón s krásným výhledem. Za poplatek je možné objednat přistýlku nebo dětskou postýlku. Je tady pracovní stůl. K dispozici je také lednička a mini lednička. Zařízení pokoje doplňuje připojení k internetu, telefon, televize a WiFi. Je možné rezervovat bezbariérové pokoje. Koupelny mají sprchový kout a bidet. Také je tu vysoušeč vlasů. Ke komfortímu vybavení koupelen patří kosmetické potřeby. Je možné rezervovat koupelnu s bezbariérovým přístupem.

Sport/zábava

V horkých dnech se mohou hosté osvěžit v bazénu a venkovním bazénu. Na terase s lehátky a slunečníky se mohou hosté opalovat a užívat si dovolenou. Volný čas zde hosté mohou trávit různě, v nabídce je například jízda na kole/horském kole, tenis, golf a fitness studio. Copyright GIATA 2004 - 2022. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Stravování

Na výběr jsou různé typy stravování. Hosté si mohou vybrat nocleh se snídaní a polopenzi. Podávají se snídaně a večeře.

Platba

Je možné zaplatit platebními kartami Visa a MasterCard.

Powered by Giata Gmbh

Zobrazit obecné popisy hotelu od různých pořadatelských cestovních kanceláří

Neoficiální, právně nezávazný popis hotelu má pouze informativní charakter. Obecný popis/y hotelu - slouží jako doplňující, informativní popis/y hotelu/služeb. Najdete zde vybrané varianty popisů hotelu a služeb od různých pořadatelských cestovních kanceláří, které zájezdy do tohoto hotelu pořádají, abyste si o hotelu mohli udělat co nejširší představu. Jsou neoficiální, právně nezávazné. Popis hotelu i služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit právě z důvodu, že různé cestovní kanceláře mohou v daném hotelu poskytovat jiný rozsah služeb (např. polopenze X all inclusive). Rozsah služeb jednotlivých cestovních kanceláří se může lišit také v závislosti na termínu zájezdu (např. sezóna X mimosezóna).

Al Fiore ***, Itálie - Peschiera del Garda (4)

DERTOUR GmbH & Co. KG (DE)

Německá CK

Zobrazit popis Zavřít popis

Al Fiore ***, Itálie - Peschiera del Garda (5)

LTUR(TUI)

Německá CK

Zobrazit popis Zavřít popis

Recenze

Hodnocení Dovolená.cz

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz. Navštívili jste tento hotel a chcete se podělit o Vaše dojmy? Buďte první kdo hotel ohodnotí!

Přidat recenzi

Počasí


Počasí v Itálii

Počasí v létě je v Itálii suché a horké. Počasí se však v jednotlivých částech Itálie liší. Na severu, v blízkosti Alp a pádské nížiny je klima horské a průměrné letní teploty se pohybují kolem 24 °C. V letních měsících jsou tak italské Aply a italská alpská jezera oblíbeným cílem pro mnoho turistů, kteří hledají spojení aktivní dovolené s odpočinkem u vody. Střední část Itálie má charakter mírného středomořského podnebí a na jihu se pak setkáváme se subtropickým středomořským podnebím a průměrné teploty v létě zde rostou až na 38 °C. Extrémních teplot se můžeme dočkat na Sicílii, teploty kolem 40 °C nejsou výjimkou. Hlavní letní sezóna je zde od května do října. Jaro a podzim jsou vhodnější pro poznávání kulturních a památek a přírodních krás.

Zima v Itálii není cílem pro dovolenou jen v letních měsících. Aply, které leží na severu země nabízí lyžařům širokou nabídku kvalitních lyžařských středisek a jsou oblíbenou destinaci také na zimní lyžařskou dovolenou, Na severu země jsou zimy velmi mrazivé s vydatnými sněhovými srážkami. Zimní lyžařská sezóna zde začíná již v listopadu a končí až koncem dubna. Zatímco na severu země v Alpách jsou zimy tuhé s vydatnými srážkami, ve střední Itálii bývá zima mírná a teploty se pohybují kolem 4 °C a na jihu, zejména na Sicílii se setkáváme s typicky středomořskou zimou s teplotami kolem 10 – 12 °C.

Více informací o počasí v destinaci Itálie

(Video) Peschiera del Garda, Italy - Sunset Walking Tour (4K Ultra HD)

Sledujte nás na

Al Fiore ***, Itálie - Peschiera del Garda (6) Al Fiore ***, Itálie - Peschiera del Garda (7) Al Fiore ***, Itálie - Peschiera del Garda (8)

Videos

1. Flash Mob Blues Brothers - Peschiera del Garda - ufficiale
(Banda Peschiera del Garda)
2. Le Ali Del Frassino - Resort Peschiera del Garda
(Le Ali del Frassino)
3. Peschiera Del Garda Italy 🇮🇹 Camping Bella Italia on Beautiful Lake Garda | 197 Countries, 3 Kids
(Growing Up Without Borders)
4. Testimonianza Hotel Al Fiore
(Annie Portinari)
5. Partyszene stürmt Peschiera - Italien
(Mark Grigi)
6. DESENZANO DEL GARDA - LAGO DI GARDA │COSA FARE A DESENZANO
(Italian travel - Viaggio italiano)
Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Dong Thiel

Last Updated: 12/31/2022

Views: 5933

Rating: 4.9 / 5 (79 voted)

Reviews: 94% of readers found this page helpful

Author information

Name: Dong Thiel

Birthday: 2001-07-14

Address: 2865 Kasha Unions, West Corrinne, AK 05708-1071

Phone: +3512198379449

Job: Design Planner

Hobby: Graffiti, Foreign language learning, Gambling, Metalworking, Rowing, Sculling, Sewing

Introduction: My name is Dong Thiel, I am a brainy, happy, tasty, lively, splendid, talented, cooperative person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.